Kontakt oss

Vi hører gjerne fra deg hvis du har spørsmål til produktene våre. Ta kontakt med en av våre kontaktpersoner, eller fyll ut kontaktskjemaet.

Salg

Tor Hjørnegård

Daglig leder, salg og teknisk info

Telefon: 69 21 71 00

Mobil: 928 39 333

E-post: tor@haby.no

 

Elisabeth Kjelvik

Salg og produksjonsplanlegging

Telefon: 69 21 71 00

Mobil: 419 33 166

E-post: elisabeth@haby.no

 

Martin Hjørnegård

Salgsleder Oslo

Mobil: 995 12 800

E-post: martin@haby.no

 

Produksjon

Morten Jonassen

Produksjonsleder

Telefon: 69 21 71 00

Mobil: 905 20 350

E-post: morten@haby.no

 

Service og montasje

Jørn Andersen

Teknisk info alle produkter

Telefon 69 21 71 00

Mobil: 402 37 591

E-post: jorn@haby.no

Sverige

Tor Hjørnegård

Salg og service i Sverige

Telefon: +47 928 39 333

Telefon Sverige: +47 940 00 467

E-post: info@haby.no

 

Brannprodukter

Morten Pedersen

Teknisk info brannprodukter

Telefon: 69 21 71 00

Mobil: 940 00 467

E-post: mortenp@haby.no

 

Økonomi

Frode Myklebust

Økonomiansvarlig

Telefon: 69 21 71 00

Mobil: 907 23 913

E-post: frode@haby.no

 

Elektroteknisk

Frank Rødsmoen

Telefon: 69 21 71 00

Mobil: 908 86 966

E-post: frank@haby.no

Kontaktskjema